ziraat bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim

ziraat bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim
12 Mart 2018 tarihinde eklendi.
ziraat bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim
Rate this post

Ziraat Bankası devlet bankası olmasından  müşteri hizmetleri en çok yoğun olan bankalardan birisidir.  Bundan dolayı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim.Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım? Ziraat Bankası Çağrı merkezine  nasıl bağlanırım gibi  soruları sıkça duymaktayız.

 

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanarak birçok işlemi gerçekleştirmemiz mümkün. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri yoğunluktan dolayı bir çok işlemi Sesli yanıt sistemi ile gerçekleştirmek istemektedir. Müşteri temsilcisine bağlanmadan yapılabilen işlem sayısı  yeterli değildir. insanlar şikayetlerini ve isteklerine yanıt verebilecek ve çözüm üretebilecek kişilerle muhatap kalmak istiyor. Ziraat bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim sorusunu merak edenler aşağıdaki başlıktan ulaşabilirler.

 

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim?

 

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri 444 00 00 veya 0850 220 00 00 Numaralı Çağrı merkezini arayarak  bağlandıktan sonra ilk olarak 2 tuşuna  daha sonra 0 tuşuna basmalıyız. 0 tuşuna bastıktan sonra telesekreter  çıkmaktadır. telesekreter çıktığında 1 tuşuna basarak müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.Tuş sıralaması  2 – 1 şeklinde olmalıdır.

 

Yukarıda verdiğimiz şekilde müşteri temsilcisine bağlanarak işleminizi  yapabilirsiniz. Eğer yapmak istediğiniz işlem için farklı bir departmana bağlanmanız gerekiyor ise buradaki müşteri temsilcisi  sizi direk bağlayabilir ya da gerekli departmana bağlanmanız için hangi tuşlara basacağınızı ve izlemeniz gereken adımları size aktarılacaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Ziraat Bankası Eft Saatleri ve Eft Ücreti 2018

 

Ziraat Bankası telefon bankacılığı üzerinden yapılabilecek bazı işlemler

 

Ziraat Bankası telefon bankacılığı ile Çağrı merkezini arayarak kredi ve kredi kartı  başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Çağrı merkezini arayarak  şifre işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

 

Ziraat Bankası  müşteri hizmetlerini arayarak para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilir veya   mobil bankacılık ve internet şubesi üzerinden yaptığınız para transferi işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Garanti Bankası 2018 Personel Alımı - İş ilanları

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak hesabınızdaki paranın bakiyesini ve hesap hareketlerinizi öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası’na ait Kredi kartınız veya banka hesap kartınız kayboldu ise Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak Kredi kartınız ve banka kartını kullanıma kapat durabilirsiniz.

 

Kredi kartınız ve hesabınızdan  bilginiz olmadan yapılan Şüpheli işlem bildirimi içinde Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak şikayette bulunabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git