Nisan 10, 2021

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru

Günlük ihtiyaçlarımızı karşılamak için bankaların verdiği kredi kartlarını kullanmaktayız.Ziraat Bankası’da kredi kartı çıkartarak tüketicilerin hizmetine sunmuştur.Başvuru kanalları,kartların özellikleri ve avantaları hakkında bilgi yazının devamında yer almaktadır.

 

Ziraat bankası’da diğer bankalar gibi tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılaması için kredi kartı vermektedir.Kredi kartı bilinçli kullanıldığında çok faydalıdır.Ziraat bankası Maximum özellikli kredi kartı ile anlaşmalı noktalardan yapacağınız alışverişlerde Maximum puan kazanarak puanları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

 

Ziraat bankasının tüketiciler için oluşturduğu kredi kartlarına başvurmak için bir çok kanal bulunmaktadır.

  • Ziraat bankası Şubelerinden

 

  • Ziraat Bankası İnternet Sitesinden

 

  • Müşteri hizmetleri aracılığı ile ( 0850 220 00 00 )

 

  • Sms ile başvuru

 

Yukarıda yer alan kredi kartı başvurusu seçenekleri arasında en kolay olanı sms ile başvurmaktır.Sms ile kredi kartı başvurusunda bulunmak için büyük harflerle’’ KREDIKARTI’’ yazdıktan sonra boşluk TC Kimlik no yazarak ‘‘4747’’ye kısa sms atmanız yeterli olacaktır.

 

Ziraat Bankası Kredi Kartları

 

Ziraat bankası’nın farklı özellik de kredi kartları bulunmaktadır.Size en uygun kredi kartını bu özelliklere göre tercih edebilirsiniz.

 


Ziraat Bankası Maximum Gold Kredi Kartı

 

Ziraat bankası’nın en çok kullanılan kredi kartlarından birisi Maximum gold kredi kartı’dır.Maximum gold kredi kartı ile binlerce anlaşmalı noktada yapacağınız alışverişler için taksitlendirme seçeneği bulunmaktadır.Ayrıca yapacağınız alışverişlerden maximum puan kazanarak biriken puan ile alışveriş yapabilirsiniz. Ziraat bankası Maximum Gold kredi kartının yıllık kart ücreti 36 TL’dir.

 

  İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Maximum Platinum Kredi Kartı

 

Maximum  platinum kredi kartı gold kartta yer alan özelliklerin yanı sıra çeşitli alanlarda da kart sahiplerine avantajlar sağlamaktadır.Acil nakit seçeneği ile nakit ihtiyaçlarınız karşılayabilir.Acil kart yenileme özelliği ile kartınızı yenileyebilirsiniz.Ayrıca asistan özelliği de bulunmaktadır.Ziraat Maximum Platinum Kredi Kartı’nın yıllık kart ücreti 44 TL’dir.


Ziraat Kart Kredi Kartı

 

Ziraat kart’da maximum özellik bulunmadığı için taksitlendirme ve puan özelliği bulunmamaktadır.Ziraat kart’ın yıllık kart ücreti yoktur.Ziraat kart ile yurt içi ve yurt dışında visa özellikli kredi kartlarının geçtiği her yerden tek çekimlik alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Ziraat kart’ın nakit avans özelliği ile nakit ihityaclarınızı karşılayabilirsiniz.

 


 

Ziraat Kart Gold Kredi Kartı

 

Ziraat kart gold kredi kartı Ziraat bankası kredi kartlarının bütün özellikleri bulunmaktadır.Yapacağınız harcamalardan puan kazanabilir kazandığınız puanları istediğiniz gibi harcayabilirsiniz.Ziraat kart gold’un yıllık kart ücreti bulunmamaktadır.Yüksek limit özelliği bulunmaktadır.

Ziraat bankası’nın kredi kartını alabilmeniz için kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir.Kredi notu düşük olan tüketicilerin Ziraat Bankası’ndan kredi kartı alabilmesi oldukça zordur.