Mayıs 8, 2021

Ziraat Bankası 2018 Personel Alımı – YENİ

Bankacılık sektörü her geçen gün biraz daha büyümektedir.Bu da yeni iş alanlarının açılması anlamına geliyor.Ülkemizin köklü bankalarından Ziraat Bankası da personel ihtiyacı doğrultusunda her yıl yaptığı gibi 2018 yılında da personel alımı gerçekleştirmektedir.

 

Bankacılık sektörü ülkemizde her geçen gün biraz daha büyüyor.Aramıza yeni bankaların katılması ile bu sektörün ihtiyaçları da beraberinde gelmektedir.Üniversitede gerekli bölümü bitiren kişiler biran önce iş hayatına atılmak istiyor.İş hayatına iyi başlamak önemlidir.Ziraat bankası özellikle bu sektörde zirve sayılabilir.

 

Ziraat bankası iş başvurusu yapmak isteyenler çeşitli memur haber sitelerinden veya iş ilanı sitelerine bakarak bu sektörde iş arayışında bulunmaktadır.Özellikle haber siteleri bu durumları kazanca çevirir  ve yanıltıcı haberler yayınlar iş arayan kişileri yanlış yönlendirirler.Ziraat bankası ve diğer bankalar için en doğru iş ilanına yine bankaların kendi internet sitesinden yaptığı personel alımı duyurularından öğrenebilirsiniz.Bunun için 3 4 günde bir duyuru sayfalarını ziyaret ederek yeni alımlar hakkında hangi alanda,ne zaman ve ne kadar personel alımı gerçekleşecek daha net bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Ziraat bankası personel alımı duyuruları sayfasına giderek alımlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Ziraat Bankası Personel alımları için yapılan duyuruların sayfasına gitmek için Tıklayın.

 

Ziraat Bankası Personel Alımı İçin Aranan Şartlar

 

Ziraat Bankası personel alımı farklı iş alanlarına göre değişmektedir.Yukarıda verdiğimiz bağlantıyı tıklayarak her iş alanı için verilen şartlara göz atabilirsiniz.Bunun dışında genel olarak gerekli şartları aşağıda  yer verdik.

 

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ilk şart
  • Bu yıl için 01.01.1987 doğumlu veya sonrası olmak

 

  • Üniversite de ilgili alanlardan mezun olmak

 

  • Kamu Haklarından Mahrum bulunmamak

 

  • Sürekli Görev yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmaması gerekmektedir.

 

  • Erkek Adaylar için askerliğini yapmış olmak , tecilli olmak yada muaf sayılmak gereklidir.

 

  • Türk ceza kanunun 53.maddesi kapsamındaki haklardan mahrum olmamak

 

  4440444 Nerenin Numarası, 4440444 Neden Arıyor?

Yukarıda vermiş olduğumuz şartlar ziraat bankası personel alımlarında istenilen genel şartlardır.Üniversite bölümleri personel ihtiyacının olduğu alanlara göre değişmektedir.

 

Ziraat bankası duyurular sayfasında ayrıca sağ alt köşede canlı destek bölümü bulunmaktadır.Duyurular hakkında aklınıza takılanları buradaki yetkili ile görüşerek çözebilirsiniz.

Bankacı maaşlarını merak ediyorsanız Bankacı Maaşları 2018,de Ne Kadar  bu konumuzu okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aklınıza takılan sormak istediğiniz ne varsa aşağıya yorum bırakarak bizlere ulaştırabilirsiniz.