Nisan 10, 2021

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisi ile Direk Görüşme

Yapı Kredi bankası yıllardır Koç grubu’nun ülkemize kattığı değerlerden biri olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Bankaların genelinde yaşanan müşteri temsilcileri iletişim sorunları bazen Yapı Kredi’de de yaşanmaktadır. YKB müşteri hizmetleri numarası olan 4440444 nolu numarayı aradığınızda bankanın sunmuş olduğu sesli yanıt sistemine ulaşırsınız. Bu yanıt sistemini aşıp Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile direk bağlantı sağlamak için bir takım yollar vardır. Bu yazımızda 4440444 Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine direk bağlanma ile ilgili detayları paylaşacağız.

Yapı kredi bankası telefon bankacılığı üzerinden müşteri temsilci ile görüşerek yaşadığımız sorunları çözmek yada işlem yaptırmak için ulaşmak isteriz.Hemen hemen her bankada da olduğu gibi yapı kredi bankası müşteri hizmetlerinde de sesli yanıt sistemi ve otomatik işlemler menülerinden müşteri temsilcisine ulaşmak çok zor oluyor ve zaman alıyor.

Yapı kredi müşteri hizmetlerine 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisi İle Direk Görüşme

Yapı kredi  0850 222 04 44 ve ya 444 0 444 müşteri hizmetleri numarası arıyoruz. İlk adımda yapmak istediğimiz işlemin neyle ilgili olduğunu seçiyoruz.

 

Kredi kartı işlemleri için aradıysanız ‘’1’’ tuşuna basıyoruz.

 

Bankacılık işlemleri için aradıysanız ‘’2’’ tuşuna basıyoruz.

 

Yukarıda verdiğimiz işlem seçeneklerinden birini seçtikten sonra sekreter işlemler hakkında bilgi verecektir.Sekreter konuşmasını bitirdikten sonra ‘’0’’ tuşuna basarak yapı kredi müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.Tuş sıralaması 1 – 2 – 0 şeklinde olmalıdır.

Burada müşteri temsilcisine bağlanmak için bekleyeceğiniz süre verilmektedir.Yoğunluğa göre bekleme süreleri değişmektedir.Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra yapmak istediğiniz işleminin departmanı farklı olsa bile sizi  direk bağlayabilir ya da gerekli departmana nasıl bağlanacağınızı söyler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:Ziraat bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim

 

  Kart Aidatı Almayan Bankalar 2020

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri İle Yapabileceğiniz Bazı İşlemler

Yapı Kredi müşteri hizmetlerini arayarak kredi ve kredi kartı başvurusunda  bulunabilirsiniz.

 

Yapı Kredi  çağrı merkezi üzerinden  müşteri temsilcisine bağlanarak para transferi işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yapı Kredi çağrı merkezini arayarak  hesabınızın bakiyesini ve hesap hareketlerinizi öğrenebilirsiniz.

 

Kredi kartı veya banka kartının kaybolması durumunda Yapı Kredi   çağrı merkezini arayarak banka kartı ve kredi kartınızı kullanıma kapat durabilirsiniz.

 

Kredi kartınızla ya da banka hesabınızda şüpheli işlem yapılmışsa Yapı Kredi müşteri hizmetlerini arayarak şüpheli işlem bildiriminde bulunabilirsiniz.

 

Yaptığınız para transferi  işlemleri hakkında bilgi almak için Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.