Nisan 11, 2021

Vakıfbank Kredili Bankomat (Mevduat) Hesabı

Vakıfbank bankomat hesabı bir kredili mevduat hesabıdır. Vakıfbank kredili mevduat hesabını bankomat olarak adlandırmıştır.Bu konumuzda Vakıfbank’a ait kredili bankomat hesabını inceleyeceğiz.

 

Bilindiği üzere özellikle maaş kartlarında hesaba yatan paranın dışında bankalar bakiye vermektedir.Bu bakiyeden kullanıldıkça hesap bakiyesi de eksiye düşmektedir.Daha sonra karta yatırılan her tutar önce eksi bakiyeye yansır.Vakıfbank’ın müşterilerinin hizmetine sunduğu kredili bankomat hesabı da tam olarak budur.

 

Kredili Bankomat Hesabının Avantajları

 

Vakıfbank kredili mevduat olarak bankomat hesabını oluşturmuştur.Maaşını Vakıfbank’tan alan müşterilerine,Vakıfbank’a ait kredi kartını kullanan müşterilerine ve mevduat hesabı talep eden kişilerin hizmetine sunmuştur.

Bankomat vadeli hesabınıza Vakıfbank tarafından bankomat limiti belirlenir. Bankomat limiti kredili mevduat hesabının limitidir. Bankomat limitinizi nakit ihtiyaçlarınızdan dolayı çekebilir,fatura ödemelerinizi yapabilir yada otomatik faturalandırma yapabilirsiniz.Bunun dışında bankomat limitiniz’den eft veya havale gönderebilirsiniz.Hesabınızdaki bankomat limitini dilerseniz 12 ay eşit taksitlendirme yaparak çekebilirsiniz.Yada daha önce yaptığınız harcamaları 12 ay taksit yaparak ödeyebilirsiniz.. Üstelik Vakıfbank bu hizmetin karşılığında dosya masrafı,tahsis ücreti ve komisyon gibi  ekstra bir ücret talep etmemektedir.Yaptığınız harcamaları Vakıfbank ATM’sinden, internet bankacılığı yada mobil bankacılıktan ve telefon bankacılığı aracılığı ile taksitlere bölerek ödeyebilirsiniz.

Kredili Bankomat Nasıl Alınır ?

 

Kredili bankomat başvurularınızı 5 farklı kanaldan yapabilirsiniz.Başvurularınızı İnternet bankacılığı,Mobil bankacılık,şubelerden,müşteri hizmetlerinden ve ATM’lerden yapabilirsiniz.

Kredili bankomat hesabını kredi notunuz düşük ise yada kara listedeyseniz alamazsınız.

 

Vakıfbank Kredili Bankomat Limit Arttırma

Kredili bankomat limitini yetersiz buluyorsanız limit arttırma isteğinde bulunabilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken telefonumuzun mesaj yaz bölümüne girerek büyük harflerle KMH, yazıp bir boşluk TC Kimlik no bir boşluk istediğiniz yeni limiti yazarak  5724’e kısa mesaj gönderiyoruz.

 

  240 Ay(20 Yıl) Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar

Kredili bankomat hesabınız üzerinde borç taksitlendirmesi yaptıysanız yada taksitli nakit çekim yaptıysanız taksit ödemeleriniz her ayın 15’de yapılmalıdır.

 

Vakıfbank kredili bankomat hesabı ile alakalı daha fazla bilgiye 0850 222 07 24 numaralı çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz.Bunun dışında konu ile alakalı merak ettiklerinizi konuya yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz.