Ticket Kartı Paraya Çeviren Yerler Nakit’e Çevirme

Ticket Kartı Paraya Çeviren Yerler Nakit’e Çevirme
11 Nisan 2018 tarihinde eklendi.
Ticket Kartı Paraya Çeviren Yerler Nakit’e Çevirme
5 (100%) 11 votes

Özel şirketler çalışanlarına  yemek ihtiyaçlarını karşılaması için ticket kart vb kartlardan vermektedir.Bu kartlar bazı marketler ve restoranlarda geçmektedir.Bu kartlardaki bakiyeyi bazen de nakit’e çevirmek istemekteyiz. farklı ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler paraya çeviren yerler var mı araştırmaktadır.

 

Ticket,sodexo,multinet ve setcart gibi yemek kartı ile yemek zorunda kalan kişiler bazen bu durumun zorluklarıyla karşılaşmaktadır.Çalıştığınız yerin yakınlarında sizin yemek kartınız geçmeyebilir.Bunun için daha uzak noktalarda yemeğinizi yemek zorunda kalabilirsiniz.Yada bir çok kişi yemek kartındaki bakiyeye dokunmaz.Kendi cebinden yer.Daha sonra yemek kartındaki bakiye ile kartın geçerli olduğu marketlerden evin alışverişini gerçekleştirmektedir.Bu durum oldukça yaygındır.

 

Yemek kartındaki bakiyeyi market alışverişi için harcayanlar kadar karttaki bakiyeyi nakit paraya çevirmek isteyenlerde bulunmaktadır.Yemek kartındaki bakiyeyi yine restoran ve ya marketler aracılığı ile komisyon karşılığında yapabilirsiniz.Bu durum tamamen restoran ve marketlerin inisiyatifinde kalmıştır.Bunun dışında komisyon ile de yemek kartlarındaki bakiyeyi nakit paraya çeviren kişiler ve firmalar bulunmaktadır.Fakat bu firmalar veya kişiler pek güvenli değildir.

 

Kartınızın bakiyesini hile yoluyla boşaltabilirler.Sizlerin haberi olmadan kart bilgilerinizi alıp özel yazılımlarla içini boşaltabilirler.Bu tür komisyoncularla çalışmanız pek güvenli değildir.

 

Ticket kart ve  benzeri yemek kartları ile ev ihtiyaçlarınızı kartın geçtiği marketten karşılamak en makul seçenek olarak görünmektedir.Bunun dışında kartınızdaki bakiye ile yemek yiyebileceğiniz yer yoksa iş dışında farklı noktalarda yemek yiyebilir yada evinize yemek siparişi vererek de değerlendirebilirsiniz.

 

Ticket kart gibi bir çok yemek kartı mevcut.Bu kartlara kişinin çalışma süresine ve çalıştığı güne göre günlük yemek ihtiyacını karşılaması için bakiye tanımlanır.Bu bakiyeler 150 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.Bu bakiyenin miktarını çalıştığınız yer belirlemektedir.

 

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangisi

Yukarıda yer alan konuda sormak istediklerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Etiketler:

Ticket Kartı Paraya Çeviren Yerler Nakit’e Çevirme Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Recep dedi ki:

  Ticket Restaurant kartımda 946 TL bakiye var. İstanbul’da uygun bir komisyon karşılığında nakite çevirecek bir yer arıyorum. recepergun6600@mynet.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 2. Necip dedi ki:

  İstanbul Esenyurtta oturuyorum, yeni başladığım şirket yemek kuponu veriyor, bunu nakite çevirmek istiyorum, aşırı bi komisyon farkı olmamak şartı ile, ilgilenen arkadaşlar mail adresine mesaj atabilir.

 3. Ergin dedi ki:

  Sodexom 390 TL tiket 400 TL toplam 790 TL yemek kartım var nakite çevirmek istiyorum Sancaktepe İstanbul

 4. Ibrahim dedi ki:

  Merhabalr benim her ay 900 ticketim var kırdırmak istiyorum selmaibrahim994@gmail.com iletişime geçebilirsiniz

Sayfa başına git