Nisan 11, 2021

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Öğrencilerin masrafları hem öğrencileri hem de aileleri oldukça zorlamaktadır.Bu giderler bankaların verdiği kredi veya kredi kartı ile karşılanmaya çalışılmaktadır.İş bankası öğrenci kredi kartı olarak öğrencilere işte üniversiteli kredi kartı vermektedir.İşte üniversiteli kredi kartı özelikleri, başvurusu ve daha fazlası için detaylar aşağıda yer almaktadır.

 

İşte üniversiteli kredi kartı sahibi öğrenciler Maximum kapsamındaki avantajların tümünden yararlanabilmektedir.Yapacağınız alışverişlerle MaxiPuan kazanıp dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.Ayrıca Maximum dünyasında indirimler ve taksitli alışveriş seni bekliyor.Maksimum kredi kartında yer alan özellikler İşte Üniversiteli kredi kartında da bulunmaktadır.

 

İşte Üniversiteli Kredi Kartı

 

  • 18 Yaşını doldurmuş üniversiteliler ve  yüksek lisans üstü dahil tüm üniversite eğitimleriniz boyunca İşte üniversiteli kredi kartını kullanabilirsiniz.

 

  • Üniversite öğrencilerinin yükünü azaltmak için ilk yıl yıllık kart ücreti alınmamaktadır.

 

  • 1. yıldan sonra her yıl için 20 TL yıllık kart ücreti bulunmaktadır.

 

  • İşte üniversiteli kredi kartının gecikme faizi %2.62’dir.

 

  • Üniversiteli öğrencilerin aylık sabit gelirleri olmadığından dolayı geri ödemesi düşünülerek kart limiti 400 TL ile sınırlandırılmıştır.

 

Şuanda güncel olan kültür yayınları kampanyası mevcut.Kültür yayınlarından yapacağınız alışverişlerde %25’lik indirim sağlanmaktadır.İndirimden yararlanmak için son tarih 30 Haziran 2018’dir.

 

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

 

İş Bankası’nın üniversiteli öğrencilere verdiği İşte Üniversiteli kredi Kartına İnternet üzerinden başvuru için İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

 

Çıkan ekranda işte üniversiteli kredi kartını seçerek başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.Doldurmanız gereken forumun ekran görüntüsü aşağıda yer almaktadır.

 

Bunların dışında İşteCep,Maximum Mobil ve Sms ile de başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Sms ile başvuru yapmak için ”ÜNİK” boşluk ”TC kimlik” numaranızı yazarak  4402’e kısa sms atabilirsiniz.

 

  Halkbank Kredi Hesaplama

İşte üniversiteli kredi kartı hakkında daha fazla bilgi için İşte üniversiteli sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Ayrıca iş bankası telefon bankacılığı 0850 724 0 724 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.