Mayıs 8, 2021

İş Bankası 2018 Personel Alımı – YENİ

Ülkemizin köklü bankalarından İş Bankası her yıl gerçekleştirdiği gibi 2018 yılında da personel alımı gerçekleştirecek.İş bankası personel alımı 2018 yılında ne zaman ve ne kadar alım olacak bunları sizler için hazırladık.

 

Şunu belirtmek istiyorum bizim gibi sizlerin de rahatsız olduğunu düşündüğüm bir konu bir çok haber sitesi sosyal medya aracılığı ile insanlara dikkat çekici başlıklar atarak yanıltmaya yönelik haberler yapıyor.Bu durumu kendileri için kazanç haline getiriyorlar.Biz tamamen doğru bilgiye ulaşmanız ve böyle boş haberler ile zaman harcamamanız için bu konuyu hazırladık.

 

2018 İş bankası Personel Alımı

 

Her yıl bankacılık sektörünün biraz daha büyüdüğünü düşünürsek buna göre de ihtiyaçlarda artmaktadır.İş bankası da bu ihtiyaçlarından birisi olan personel ihtiyacını  her yıl düzenli olarak karşılamak için personel alımı yapmaktadır.İş bankası hangi alanlarda,ne kadar personel alacak ve ne zaman alacak bunun gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz tek yer bankanın resmi sitesinde yer alan kendi iş ilanlarının yayınladığı sayfadır.Bu sayfaya ulaşmak için Tıkla

 

İş bankası güvenlik görevlisi alım ilanlarına da yine bu yerden ulaşabilirsiniz.

 

İş Bankası Personel Alımı Şartları

Personel alım şartları personel ihtiyacının olduğu departmana göre değişebilmektedir.Aşağıda yer alan şartlar genel olarak istenen şartlardır.Yukarıda verdiğimiz bağlantıya tıklayarak alımlar için gerekli şartlara ulaşabilirsiniz.

 

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

 

  • 30 Yaşını doldurmamış olmak

 

  • Erkek adaylar için askerlik yapmış olmak yada tecilli olmak

 

  • Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak (Alınacak departmana göre bölüm farklılık gösterebilir)

 

  • Sağlık durumu iyi olmak.Çalışmasına ve seyahat etmesine engel bir sağlık durumu olmamak

 

  • Kamu haklarından yoksun sayılmamak

 

  • Affa uğrasa bile herhangi bir suçtan ceza almamak

 

  Moneygram Nedir? Hangi Bankalarda Bulunur?

Yukarıda yer alan şartlar iş bankasının farklı departmanlarda ortak aradığı şartlardır.Şartlar personel alımının gerçekleşeceği alana göre değişmektedir.

 

İş bankasının güncel personel alımı ilanlarına yukarıda verdiğimiz linkten ulaşabilirsiniz.Güncel ilanları takip etmek için hafta da bir ziyaret ederek ilanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziraat Bankası Personel Alımı ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz. Ziraat Bankası 2018 Personel Alımı

 

Yukarıda yer alan konu ile alakalı merak ettikleriniz için aşağıya yorum bırakarak bizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.