Nisan 10, 2021

Garanti Bankası 2018 Personel Alımı – İş ilanları

Bu Sayfada Bulabilecekleriniz

Banka sektörünün büyümesiyle Garanti bankası’da her geçen gün biraz daha büyümüştür.Bu büyümenin neticesinde 2018 yılında personel ihtiyaçları için personel alımı yapmaktadır.Garanti bankası personel alımı 2018 yılı başında başlamış ve devam etmektedir.Garanti Bankası İş İlanlarına nereden ulaşabilir ve nasıl başvuru yapabilirim diyorsanız Yazımızın devamını okuyun.

 

Bankalar personel alımları için duyuru yapmaktadır.Fakat bu duyurular bazı kaynaklar tarafından değiştirilerek yayınlanmaktadır.Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Garanti bankası personel alımları için bankanın resmi sitesinde yer alan Garanti Kariyer bölümünden üye olarak iş ilanlarına  ulaşabilirsiniz.Personel alımı yapıldığında mail yoluyla da haberiniz olmaktadır.

 

Garanti bankası Üniversite öğrencilerine ,Üniversite mezunu kişilere ve daha önce bankada çalışmış deneyimli kişiler ile çalışmak istemektedir.Sizde garanti bankası’da çalışmak istiyorsanız Garanti Kariyer’e üye olmalısınız.Üyelik işlemlerinizi yapmak için Tıklayın

 

Üye olduktan sonra 3 kategori seçeneğinden sana uygun olanı seçerek başvurmak istediğiniz pozisyonlara başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Garanti Bankası İş Başvurusu

 

Garanti bankası personel alımları için ayrıca kariyer.net sitesindeki ilanlara da bakabilirsiniz.Garanti bankası ve diğer bankalar için iş ilanları yer almaktadır.Burada üyeliğiniz varsa size uygun Garanti bankası iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.Eğer üyeliğiniz yoksa üyelik oluşturarak Garanti bankası veya diğer bankaların iş ilanlarına ulaşabilir size en uygun iş ilanlarını seçerek başvuru yapabilirsiniz.

 

Garanti Bankası Hakkında

 

Garanti bankası 1946 yılında Ankara’da kurulmuştur.Şuanda 31 aralık 2017 tarihi itibari ile 356,3 milyar Türk lirasına ulaşmış konsolide aktif devam eden mevcut büyüklüğü ile Türkiye’de özel banka olarak 2. en büyük bankadır.

 

2018 yılı başından itibarıyla Türkiye’de 937 şubesi bulunmaktadır.Ayrıca Kıbrıs’ta 7 Malta’da 1 şubesi bulunmaktadır.2018 yılı itibariyle 5.003 Atm’si ile 19 bin çalışanı ile 15 milyondan fazla müşterinin finansal beklentilerini karşılamaktadır.

 

  Öğrenciler Hangi Bankalardan Kredi Kartı Alabilir ?

Global Fınance Tarafından yılın en iyi yatırım bankası seçilmiştir.Ayrıca Garanti Cep uygulaması Webrazzi tarafından yılın bankacılık uygulaması seçilmiştir.

 

Sizde Garanti Bankası ailesine katılmak istiyorsanız iş ilanlarını takip etmeniz ve başvuru yapmanız için sizlere iki seçenek sunduk.Garanti Bankası Personel alımı için en doğru bilgiye ulaşıp başvuru yapabileceğiniz kanallar bunlardır.

 

Garanti bankasından farklı bankalar için personel alımı ilanları sitemizde bulunmaktadır.İş Bankası 2018 Personel Alımı

linke tıklayarak İş Bankası Personel alımı için yazdığımız konuyu inceleyip nasıl başvuru yapacağınız hakkında bilgi alabilirsiniz.