Nisan 11, 2021

Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2018

Evlenmek isteyen fakat maddi olanakları yeterli olmayan gençler bankalardan evlilik kredisi  çekerek evlenmek istemektedir. evlilik kredisi veren bankalar 2018 yılında da evlenmek isteyen fakat  yeterli nakiti olmayan kişilere evlilik kredisi vermektedir.Yazımızın devamında evlilik kredisi hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Günümüzde evlenmek oldukça masraflı  olmaktadır.Bu masraflar yeni kurulacak  evin eşya masrafları, takı masrafları ve düğün masraflarıdır.Bu masraflar evlenmek isteyen fakat yeterli birikimi olmayan gençleri kara kara düşündürmektedir.Bankalar evlenmek isteyen fakat masrafların hepsini karşılayacak durumu olmayan kişilere düğün masraflarını karşılaması için evlilik kredisi vermektedir.Evlilik kredisi veren bankaların kredi seçenekleri aşağıda başlıklar halinde yer almaktadır.

 

Yapı Kredi Evlilik Kredisi

 

Yapı kredi evlenmek isteyen düğün masraflarını dert eden kişilere evlilik kredisi vermektedir.Evlilik kredisi ile düğün masraflarınızı karşılayabilirsiniz.Yapı kredi uygun faiz oranları ile 48 aya kadar vade seçeneği ile evlilik kredisi vermektedir.

Yapı kredi evlilik kredisine size en yakın Yapı kredi Şubesine giderek başvurabilirsiniz.Yapı kredi evlilik kredisi ve diğer bireysel krediler hakkında daha detaylı bilgiye 444 0 444 numaralı müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

 

Garanti Bankası Evlilik Kredisi

 

Garanti bankası’da  evlilik masraflarını karşılaması için evlenmek isteyen tüketicilere evlilik kredisi vermektedir.Garanti bankası evlilik kredisini tüketicilere ihtiyaç kredisi olarak vermektedir.75.000 TL’ye kadar 48 ay vade seçeneği ile kredi kullanabilirsiniz.Garanti bankası ihtiyaç kredisi ile düğün masraflarını karşılayabilir uygun taksit tutarı ile 48 ay da kredinizi kapatabilirsiniz.Garanti bankası evlilik kredisi için daha fazla bilgiyi 444 0 333  veya

0850 222 0 333 müşteri  hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

 

QNB Finansbank Evlilik Kredisi

 

  Akbank Direkt 3 Ay Ertelemeli Kredi Alma Kampanyası

QNB Finansbank’da evlilik masrafları için tüketicilere ihtiyaç kredisi vermektedir.QNB Finansbank 48 aya kadar  vade seçeneği ile 35.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir.Size en uygun QNB Finansbank şubesine giderek evlilik masrafları için kredi talebinde bulunabilirsiniz.Daha fazla bilgiye 0850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

 

Akbank Düğün Kredisi

 

Akbank yeni evlenmek isteyen tüketicilere masrafsız düğün kredisi vermektedir.Akbank özel düğün kredisi ile düğün masraflarını karşılamak isteyenlere hiç masraf ödemeden uygun faiz oranları ile kredi vermektedir.Kredi hakkında daha fazla bilgi ve kredi başvurusu için size en yakın Akbank şubesine gidebilirsiniz.Dilerseniz 0850 222 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetleri ile görüşerek düğün kredisi kampanyası hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Diğer bankalardan da ihtiyaç kredisi kullanarak düğün masraflarınızı karşılayabilirsiniz.Bunun için diğer bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarına ve kredi kampanyalarına bakabilirsiniz.

Evlilik kredisi ihtiyaç kredisi olarak verildiği için istenen belgeler de ayndır.

 

Evlilik Kredisi için Gerekli Belgeler

 

Hemen hemen her banka evlilik kredisi için aynı belgeleri istemektedir.

 

  • Nüfus Cüzdanı veya Sürücü belgesi Aslı ve Fotokopisi

 

  • Aylık geliri gösteren belge Maaş bordrosu

 

  • İkametgah belgesi yada Adres teyidi için elektrik ve su benzeri fatura

 

Yukarıdaki belgeler ile kredi kullanmak istediğiniz banka şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.Evlilik kredisi kullanmak isteyen kişinin kredi notu iyi durumda olmalıdır.Kredi notu düşük olan tüketiciler yukarıda belirttiğimiz kredilerden yararlanamaya bilir. Kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.Kredi notunuzu nasıl sorgulayacağınızı Kredi Notu Öğrenme ve Sorgulama Yolları 2018 buradan öğrenebilirsiniz.