Nisan 11, 2021

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ( Ankara, İstanbul, İzmir )

Bu Sayfada Bulabilecekleriniz

Ev hanımları ev işlerinden geriye kalan zamanlarını değerlendirmek istemektedir. Ev hanımları boş zamanlarda evlere mandal paketleme işi  ve benzeri iş veren firmaları araştırılmaktadır. En çok evde yapılacak iş arayanlar Ankara, İstanbul ve İzmir bulunmaktadır.

 

Ev hanımları ve okuyan üniversite öğrencileri evde boş vakitlerini değerlendirerek gelir elde etmek istemektedir. Bu durumda olan bayanlar web üzerinde bulunduğu çevrede eve iş veren firmalar var mı? araştırmaktadır.

 

Eve iş veren firmalar genellikle yakın yerleri tercih etmektedir.Bunun nedeni yol maliyetini düşürmektir.Eve iş veren firmalar sigorta + yol + yemek gibi işci giderlerinden kurtulmuş oluyor.

Evde Paketleme İşleri

Evde yapılan işlerin başında paketleme işleri gelmektedir. Paketleme işleri içerisinde de sık sık duyulan ve oldukça pratik bir iş olan mandal paketleme işi dikkat çekmektedir.Mandal ve benzeri paketleme işlemleri genel olarak tane hesabı olarak çalışılmaktadır. Paketleme işini yapacak olan kişi günlük olarak ne kadar zaman ayırırsa ona göre gelir elde edebilir. Paketleme ve benzeri eve verilen işlerde yapılan iş başına para ödenmektedir.Yapılan iş başına verilen rakamlar çok küçük miktarda olabilir. Bu işin pratik olmasından dolayıdır.Yani bu tarz işlerde sürümden kazanılır.

 

Örneğin, mandal paketleme işinde her iş için 10 krş kazandığınızı düşünün.Günde 500 adet mandal paketleyin.Size aylık getirisi 1500 TL olacaktır.

 

Yukarıda verdiğimiz mandal paketleme işinde verilen fiyatlar örnek olarak verilmiştir, mandal paketleme işi fiyatı bu değildir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Evde İş Yaparak Para Kazanma Yolları

 

 

Evde Yapılacak İşler

 

Ev hanımları evdeki boş zamanlarını paraya çevirmek için birçok işle meşgul olabilir. Paketleme işleri,Örgü,Ev yemekleri,Organik reçel vb organik ürünler,Makale yazmak ve hediyelik eşya yapmak evde yapılabilecek işlerden sadece bazılarıdır. İnternet üzerinde aktif zaman geçiren ev hanımları yaptığı yemekleri,hediyelik eşyaları,dekorasyon ve makyaj gibi konuları videoya çekerek youtube yükleyerek para kazanabilir.Sosyal medyanın gücünden de yararlanarak Popüler bir youtuber olabilirsiniz.

 

  Ticket Kartı Paraya Çeviren Yerler Nakit’e Çevirme

Evde yapılacak işler konusunda iş arayan yada işveren biriyseniz, aşağıda yer alan yorum bölümünden bizlere bilgi verebilirsiniz. Yapılacak olan yorumları hem işverenler hemde iş arayanlar görecek ve geri dönüş sağlayacaktır.