Nisan 11, 2021

Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Detaylar

Enpara kredi kartı başvurusu ve detaylar özellikle kredi kartı konusunda bu bankaya sıcak bakanların gündeminde yer alan konulardan biridir. Enpara sağlamış olduğu avantajlarla birlikte tüketicilerin adeta gözbebeği haline gelen bir yapıya erişmiştir. Aidat masraflarını ortadan kaldıran Enpara, öte yandan havale ve eft ücretleri gibi konularında son bulmasına neden oldu. Durumların bu şekilde olması ise, bankanın her geçen gün müşteri sayısını katlamasına olanak sağladı.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Enpara kredi kartı seçiminde kullanıcıların karşısına iki farklı seçenek çıkacaktır. Bireysel ve ticari kredi kartları bunlar arasında bulunur. Bu kartın özelliği ise, diğer kredi kartlarının aksine ömür boyunca aidatsız olmasıdır. 2 yıllık süre boyunca yıllık olarak müşterilerine 100 TL aidat veren kredi kartı, bu nedenle kendi alanında çığır açan bir konuma geldi.

Öte yandan kredi kartının diğer özellikleri arasında her ay boyunca 3 harcamanızı ücretsiz ve faizsiz olarak taksitlendirmesi vardır. Bunun yanında anlaşmalı üye iş yerleri üzerinden bu kredi kartıyla anında taksit yapabilirsiniz. Enpara kredi kartı özellikleri sadece bununla sınırlı değildir. Aynı zamanda günümüzün en çok kullanılan platformları olan Spotify, Netflix, Sinemia gibi onlarca platformlarda harcamaların yarısının karta geri yansıtılmasına yardımcı olur. Yani pek çok alanda masrafların azalmasına yardımcı olan bu kredi kartı sayesinde, alışverişler biraz daha rahat ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmış olacaktır.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara kredi kartı başvurusu yapabilmek için internet bankacılığı üzerinden başvuru yapmak yeterli olacaktır. Bankanın resmi web sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu alanına geçerek, burada sizden istenen bilgileri doldurmalısınız. Öncelikli olarak açılan form üzerinde TC kimlik numarası, cep telefonu numarası, doğum tarihi bilgilerini girmelisiniz. Daha sonra ise diğer sekme üzerinde kimlik ve iletişim bilgileri, diğer kişisel bilgiler ve adres bilgilerinizin girilmesi istenecektir. Bunları eksiksiz bir şekilde doldurduktan hemen sonra ise, başvurunuzu yetkililere yönlendirebilirsiniz.

  Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Eğer halihazırda bir Enpara müşterisiyseniz, kullandığınız mobil uygulama veya internet bankacılığı üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise uygulama üzerinden “kredi kartı başvurusu” alanına giriş yapmaktır. Enpara kredi kartı başvurusu ve detaylar bu şekilde olurken, çok kısa bir zaman aralığında yeni kredi kartınıza sahip olabilirsiniz.