Nisan 11, 2021

Enpara Kredi Başvurusu

Enpara Kredi Başvurusu

Enpara Kredi Başvurusu

Bu Sayfada Bulabilecekleriniz

Enpara kredi başvurusu vatandaşların daha kolay imkanlar halinde kredi alabilmesine yardımcı olur. Özellikle uzun vade ve düşük faiz imkanı sunduğundan dolayı, bu alternatife yönelenler her geçen gün artmaya devam ediyor.

Enpara kredi alabilmek için yapılması gereken oldukça basit ve pratik adımlar bulunur. Kişiler bulundukları yerlerden ayrılmaya gerek kalmadan, Enpara kredi başvurusu işlemini gerçekleştirebilirler. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık veya şubeler üzerinden kredi başvurusu işlemini gerçekleştirmek mümkün olacaktır. İhtiyaç kredisini en az 1000 TL, en fazla ise 50 bin TL olmak üzere alabilirsiniz. Bunun yanında ihtiyaç kredisinde vade oranı ise 3 aydan başlarken, 48 aya kadar uzayabilmektedir. Ödeme gücünüzü hesaba katarak, kendi ödeme planınızı çıkarabilir buna göre kredi ödemelerine başlayabilirsiniz.

Enpara kredi başvurusu işlemi en az birkaç dakika içinde sonuçlanırken, en fazla olarak 8 saate kadar uzayabilir. Bu süreler içinde kredi başvurunuzun nasıl sonuçlandığını öğrenebilir ve olumlu-olumsuz bir cevap alabilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylanması durumunda ise, eğer halihazırda bir Enpara müşterisi durumundaysanız, krediyi cep şubesi, internet veya bankamatikler üzerinden onaylayabilirsiniz. Eğer Enpara müşterisi değilseniz, size en yakında bulunan QNB Finansbank üzerinden başvuru işlemlerini tamamlama hakkınız bulunur.

Enpara Kredi Başvurusu
Enpara Kredi Başvurusu

Enpara Kredi Özellikleri

Enpara kredisinin özellikleri arasında vatandaşların bir hayli memnun olacağı türden olanaklar bulunuyor. Özellikle kredi alımlarının biraz daha kolay olması bu şekilde sağlanırken, kişiler sadece kısa bir zaman dilimi içinde işlemleri gerçekleştirme şansı yakalıyor. Belgesiz ve kefilsiz bir kredi türü olduğundan dolayı işlemler kısa sürüyor.

Bu bankadaki aylık faiz oranları ise yüzde 2.07’dir. Bu tablodan bir örnek verirsek, kredi ödemelerinin ne şekilde gelişeceğini daha rahat anlatabiliriz. Eğer 10 bin TL oranında bir kredi alıp bunu 24 ay üzerinden öderseniz, aylık olarak 558 TL ödemek durumunda kalırsınız. Bu tutar eğer 20 bin TL’ye çıkarsa yine aynı vade oranı üzerinden aylık 1116 TL ödemelisiniz. Eğer en yüksek kredi limiti olan 50 bin TL alırsanız ve bunu 48 ay vadeli şekilde öderseniz o zaman aylık ödemeniz gereken miktar 1.794 TL olacaktır. Enpara kredi başvurusu detayları bu şekilde olurken, kendinize uygun bir ödeme planını bunlar üzerinden çıkarabilirsiniz.

  Arsa Kredisi Veren Bankalar