En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangisi

En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangisi
17 Mayıs 2018 tarihinde eklendi.

Tüketiciler bankalardan kredi almadan önce kapsamlı olarak araştırmalıdır.Mevcut kredi kampanyalarına bakılmalı ve kredi hesaplama sistemleri üzerinden bankaların kredi faizlerini karşılaştırmalı’dır.Böylece Size En uygun kredi veren bankalar hangisi öğrenmiş olursunuz.

 

Kredi faiz oranlarını araştırdınız ve kredi kullanacağınız bankaya karar vereceksiniz.Bu durumda birden fazla alternatif banka tercih etmelisiniz.Bazı bankalar sizin koşullarınızı yeterli bulmayarak kredinizi onaylamaya bilir.Bankalar tüketicilerin aylık gelirine ve kredi notuna bakarak değerlendirme yapar.Kredi notunuz yüksek ise aylık düzenli geliriniz de varsa kredi başvurunuzun onaylanma ihtimali yüksektir.

 

Kredi Hesaplama

En uygun krediyi hangi bankanin verdiğini öğrenmek için kredi hesaplama siteleri kullanilmaktadir. Kredi hesaplama sisteminde bankalarin faiz oranlari karsilastirilir. Karşılaştırma sonucu faiz oranlarina gore 4-5 farkli alternatif seçilebilir. Sizin tasidiginiz sartlara göre kredi çekme ihtimaliniz yüksek banka tercih edilmelidir. Kredi notu yüksek olan ve aylik geliride yeterli olan tüketiciler en düşük faizi veren bankaları tercih  edebilir. Son zamanlarda bazı özel bankalar kredi notu yüksek olan kişilere daha düşük faizli kredi vermektedir. Kredi notunuz yüksek ise bu bankalar tercih edilebilir.

 

Şuanda ihtiyaç kredilerinde faiz oranları % 2  faiz oranın üzerinde yer almaktadır.Konut kredilerinde faiz oranı ise % 1,8 üzerinde yer almaktadır.Kredi faizlerinin yüksek olması kredi taleplerinin düşmesine neden olmuştur.

  Kefilsiz Şartsız Kredi Veren Bankalar var mı?
En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangisi Konusuna 11 Yorum Yapıldı
 1. Turgay dedi ki:

  En uygun kredi veren banka genel de maaş bankanız olur arkadaşlar. Eğer kredi ihtiyacınız var ve en uygun krediyi arıyorsanız ilk önce maaş bankanıza gidin mutlaka size özel bir kredi kampanyası vardır.

 2. Tufan Koç dedi ki:

  Kredi almak istiyorsanız aslında bunuda kendiniz belirliyorsunuz borçlarınızı zamanında yatırsanız daha uygun kredi fırsatları yakalayabilirsiniz

 3. Muhammed dedi ki:

  Hiç bir banka uygun kredi vermiyor arkadaş. Faizler göz korkutuyor. Bu durumda millet nasıl ev alsın. Nasıl güvenip yatırım yapsın

 4. ancalimoon dedi ki:

  Faizler bu seviyedeyken kredi çekmek pek makul görünmüyor

 5. Nevşehirli dedi ki:

  Şuan en düşük ihtiyaç kredisi ziraat bankasında olması lazım. 1.89 ‘dan yarın 6 bin lira kredi alacağım.

 6. Salih dedi ki:

  Faiz oranlarının bu denli yüksek olduğu günümüzde bence en uygun kredi oranını bulmak çok önemli. Elinize sağlık.

 7. Messi dedi ki:

  Şu an ülkemizde kredi faiz oranları aşırı yüksek. Ancak en ideal banka şu an Ziraat Bankası. Yine de kredi almak isteyen kişilerin acele etmemesini öneririm.

 8. pelin dedi ki:

  100 milyarı 200 milyara çekiyoruz.Uygunu felan kalmadı

 9. Ali dedi ki:

  Bu dönemde kredi faizleri gerçekten uygun değil umarım kredi talepleri düşer ve faiz oranları uygun ve kredi çekilebilir hale gelir

 10. ilhan dedi ki:

  Şu anda devlet bankaları çok düşük faiz ile kredi veriyor. Seçimler geçti, faiz oranlarının ne olacağını merak ediyorum.

 11. Ahmet dedi ki:

  Çok faydalı bir makale olmuş. Kredi çekme amacı olanların kredi çekmeden önce bu makaleyi kesinlikle okuması gerekiyor.

Sayfa başına git