Nisan 11, 2021

Denizbank İnternet Alışverişi Açma

Deniz bank kredi kartı ve banka kartı sahipleri ‘’denizbank internet alışverişi açma’’ işlemi için ne yapılması gerekiyor aşağıda yer verdik.Kartı internet alışverişine açma Denizbank’ta sms yoluyla yapılabilmektedir.

 

Bilindiği üzere kredi kartları ve banka kartları daha önce onay alınmadan internet alışverişlerine açıktı.Bu durumun getirdiği bir çok olumsuzluk oldu.Bu olumsuzluklar en çok kredi kartı ve banka kartı kullanan vatandaşlarımıza yansıdı.Bu mağduriyetlerin artması üzerine Bankacılık düzenleme ve denetleme kurulu yeni  yasa getirdi.Yeni yasa ile kredi kartı ve banka kartları internet alışverişlerine 31 ocak 2018 itibariyle kapandı.Yasanın yürürlüğe girmesiyle bankalar kredi kartları ve banka kartlarının internet alışverişlerine açılmasını onaylatmak için sms onayı istedi.Bir çok vatandaşımız bu sms onaylarını cevaplamadığı için kredi kartı ve banka kartı alışverişe kapandı.Bankaların onay alma tarihi en son 31 ocak 2018 tarihiydi. Bu tarihten itibaren kredi kartı ve banka kartını internet alışverişlerine açtırmak isteyen vatandaşlarımız bankalarla iletişime geçebilir veya bankaların internet sitesindeki sms ile açtırma yöntemini tercih edebilirler.

Biz bu makalemizde Denizbank müşterilerinin kredi kartı ve banka kartını internet alışverişlerine nasıl açabilir bunu anlatacağız.

Denizbank İnternet Alışverişi Açma

Yeni kartların veya internet alışverişine kapanan eski kartlarınızı aşağıdaki yöntemlerle internet alışverişine açtırabilirsiniz.

Kredi kartınız ve banka kartınız için iki farklı onay şekli mevcut.Bu bütün Denizbank’a ait kartlarınız için tek sms ile onay alabilirsiniz.Yada tek kredi kartınız yada banka kartınız için onay alabilirsiniz.Tek onayda birden fazla kart onaylatmak isterseniz her kart için ayrı işlem yapmalısınız.

 

*Denizbank’a ait bütün kartlarınızı( ek kart ve banka kartı dahil ) internet alışverişine açtırmak için telefonumuzun msj yaz bölümüne büyük harflerle ACIK yazıp 3280’e gönderiyoruz.

 

  Denizbank Kredi Faiz Hesaplama ( Konut, İhtiyaç ve Taşıt kredisi )

*Denizbank’a ait her bir kartınız için ayrı ayrı işlem yapmalısınız.Telefonumuzun sms yaz bölümüne büyük harflerle IZIN bir boşluk kredi kartı için kredi kartımızın son 4 rakamını, banka kartı kartı için banka kartı numarasının son 6 rakamını yazıp 3280’e gönderiyoruz.

 

Denizbank 444 0 800 veya 0850 222  0 800 müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi kartınızı yada banka kartınızı internet alışverişlerine açtırabilirsiniz.