Nisan 11, 2021

Denizbank Eft Saati ve Ücreti 2018

Bankalar aracılığı ile para gönderme ve alma işlemleri günümüzde daha kolay yapılmaktadır.Denizbank müşterilerine sunduğu para gönderme işlemlerinde Eft saatleri ve Eft ücreti hakkında bilgi almak istemektedir.

 

Denizbank ülkemizde çiftçilere verdiği desteklerle adından sıkça söz ettirmiştir.Denizbank ile çalışan kişiler para gönderme işlemlerinde hangi saatlerde işlem yapılabilir ve ne kadar ücret talep edilmektedir bilmek istemektedir.Bizde bu konuyu Denizbank EFT saatlerini ve EFT ücretlerini merak eden kişiler için hazırladık.

Denizbank Eft Saatleri 2018

Denizbank’da da eft işlemleri diğer bankalarda olduğu gibi onay sürecinden geçmektedir.Bu yüzden mesai saatleri içerisinde işlem tamamlanmaktadır.Denizbank Eft saatleri hafta içi 08:30 ile 17:00 saatleri arasında yapılabilmektedir.Bu saatler dışında veya hafta sonu yapılan eft’ler bir sonraki iş günü sabah tamamlanmaktadır.Mesai saatleri dışında veya hafta sonu yapacağınız eft işlemleri geç eft olarak adlandırılmaktadır.Geç eft işlemlerinden alınan ücret normal eft işlemlerinden biraz daha fazladır.Ekstra işlem ücreti yansıtılmaktadır.Denizbank eft ile para gönderme limiti en az 1TL en fazla 100.000 TL olarak belirlenmiştir.

 

Denizbank Eft Ücretleri 2018

 

Denizbank şubesine giderek yapacağınız Eft işlemleri 42 TL’den başlamaktadır.Bu tutar gönderilecek para limitine göre artmaktadır.İnternet üzerinden yapılan eft ile  para gönderme işlemlerinden 3.75 TL işlem ücreti alınmaktadır.Ayrıca internet üzerinden yapılan geç eft işlemleri için de 6.5 TL alınmaktadır. Denizbank’ın mobil uygulaması üzerinden gönderilen Eft’ler için ise 2 TL işlem ücreti talep edilmektedir.Denizbank ATM’lerinden yapacağınız eft işlemlerinden ise 6 TL eft ücreti alınmaktadır.

 

Denizbank Müşteri Hizmetleri

 

Telefon bankacılığı ile işlem yaptırmak için yada yaptığınız işlemler hakında bilgi almak için Denizbank müşteri hizmetleri için  0850 222 08 00 numarayı arayabilirsiniz.Yaptığınız eft işlemi 1 saat’den fazla zamanda karşı tarafa gitmez ise müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

  İstenmeyen SMS engellemesi nasıl yapılır?