Nisan 10, 2021

Anında,Kolay İnternetten Kredi Veren Bankalar 2018

Günlük yaşamın bize verdiği bazı maddi sıkıntılar  bizleri bir hayli zor duruma sokabiliyor. Bu durumları atlatabilmek için birçoğumuz bankalara koşarız. Özellikle acil Para ihtiyacı olan kişiler anında kolay kredi veren bankaları tercih etmektedir. Bunun nedeni maddi Sıkıntılarının acil olmasıdır. Bankalarda bu tür  tüketicilerin imdadına yetişmek için internetten anında kredi imkanı  Sağlamaktadır.

Bankalar kredi vermek için kriterleri daha kolay  sağlayan müşterileri tercih etmektedir. Yani gelir durumu çekmek istediği kredinin  taksitini karşılayacak durumda ise kredi notu iyi durumda ise anında kolay kredi çekebilir. Anında kolay kredi veren bankaları sizler için araştırdık.

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası’nın tüketicilere sunduğu anında kredi Kullanmak için tek yapmanız gereken Iş cepten veya iş Bankasının internet şubesinden  başvurmanız. Yaptığınız başvuru olumlu sonuçlanırsa bankaya gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz.

İş Bankası anında kredi başvurusu internet şubesinden yapacak olan kişiler Aşağıdaki yolu izleyerek başvuruda bulunabilirler.

İş Bankası internet şubesi Üzerinden  – Kredilerim – Anında kredi Başvurusu

İş Bankası’nın   anında kredi kullanmak için işCep üzerinden başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki yolu izleyerek başvurabilirler.

Iş cepten –  Krediler – Anında Kredi Başvurusu

İş Bankası’nın internet bankacılığından ya da İşCep üzerinden  48 ay vade ile 25000 TL ye kadar anında ihtiyaç kredisini bankaya gitmeden vadesiz hesabınıza aktararak kullanabilirsiniz.

İş Bankası anında kredi tutarı Maximum 25000 TL dir.

iş Bankası anında kredi vadesi maksimum 48 ay dır.

İş Bankası anında krediye 7/24 online başvurabilirsiniz.

 Aktif Bank Nkolay Kredi

Aktif Bank anında kredi hizmetine internet üzerinden nkolaykredi.com.tr Adresine başvurabilirsiniz. sadece yapmanız gereken nkolaykredi.com.tr   üzerindeki kısa formu doldurmanız ve evraklarınızı onaylatmanız yeterlidir. Aktif Bank sunduğu anında kredi imkanından 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

  Ne Kadar Kredi Çekebilirim?

Krediniz onaylanması durumunda Aktif Bank internet şubesini kullanarak paranızı transfer edebilir ya da en yakın PTT şubesinden masrafsız paranızı alabilirsiniz.

Çektiğiniz kredinin ödemelerini PTT aracılığıyla ya da PTT matik üzerinde ödeyebilirsiniz. Ayrıca kredi taksitlerinizi VakıfBank yada Akbank ATM lerinden ödeyebilirsiniz.

 

Vakıfbank ATM’lerinden kredi taksitini ödemek isteyen müşteriler kartsız işlemler menüsüne girerek, aktif bank işlemlerini seçmelidir. buradan banka kart numarası veya hesap numarası yazılır ve diğer bilgiler doldurulur. Kendinize ait TC kimlik numarası ve telefon numarası istenilen ekrana doldurulur.Girmiş olduğunuz Bilgilerinizi kontrol ederek onayladıktan sonra taksit tutarı yatırabilirsiniz.

 

Aynı şekilde Akbank ATM sinden ödeme yapmak için kartsız işlemler menüsüne girerek buradan Aktif Bank işlemlerini seçmeliyiz. banka kart numaranızı ya da hesap numaramızı istenilen ekrana yazarak kendimize ait TC kimlik numarasını girdikten sonra bilgilerimizi kontrol  edip kredi taksit ödemesini yatırabilirsiniz.

Ayrıca  PTT matik üzerinden ödeme yapmak isteyen kişiler anlaşmalı banka işlemleri menüsüne girerek buradan aktif işlemlerini seçmelidir.  hesaba nakit yatırma butonuna basarak açılan menüde banka kart numarası ve hesap numarası seçilir istenen bilgiler ve cep telefonu girilir.Açıklama kısmı seçildikten sonra ödeme tutarı yatırılabilir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar – 2018 YENİ

 

Yapı Kredi Anında Kredi

Diğer bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi de müşterilerine anında kredi imkanı  sağlamaktadır.

Yapı Kredi anında kredi başvurusu için tek yapmanız gereken  Yapı Kredi internet şubesi ya da Yapı Kredi mobil şube üzerinden   başvurmaktır.

48 aya kadar vade seçeneği ile 10.000 TL’ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz. Krediniz onaylandığı takdirde hafta içi ya da hafta sonu fark  etmeden hesabınıza yatmaktadır.

Yapı Kredi anında kredi  başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilir ve sonuç SMS yolu ile sizleri iletilir. Ayrıca Yapı Kredi internet şubesi ya da mobil bankacılık üzerinden krediler bölümündeki başvuru izleme adımından  başvurunuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Akbank Anında Kredi

Akbank anında kredi hizmetini Akbank Direkt kredi olarak sizlere sunmaktadır. Akbank Direkt  kredisi başvurusunu Akbank direkt internet şubesi ya da Akbank direkt mobil şubesi üzerinden  gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca Akbank telefon bankacılığı 0850 222 25 25 üzerinden de arayarak başvurabilirsiniz.

Akbank Direkt kredi  sizlere 48 ay vade seçeneği ve 30.000TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. krediniz onaylandığı takdirde 7/24 hesabınıza geçmektedir.

 

  En Yüksek Faiz Veren Bankalar

Vakıfbank anında kredi

VakıfBank müşterilerine anında kredi imkanı ‘’Vakıfbank’tan internet hızında kredi’’kampanyası adı altında sunmaktadır.

VakıfBank’ın sunduğu  anında kredi imkanından faydalanmak için maaşımızın   en az 6 ayı VakıfBank’a yatması gerekmektedir.

Kamu çalışanı ve emekli Vakıfbank Müşterilerinin bu koşul taşımasına gerek yoktur. VakıfBank’ın sunduğu anında krediye Vakıfbank internet şubesi ya da VakıfBank mobil şube üzerinden başvurabilirsiniz.

VakıfBank anında kredi sayesinde 48 ay vadeye kadar 30 bin lira tutarında kredi kullanabilirsiniz. Krediniz Başvurunuz onaylanması durumunda krediniz anında Vakıfbank vadesiz  hesabınıza aktarılacaktır.

 

Fibabanka Anında Kredi

Fibabanka tüketicilere internet bankacılığı üzerinden anında kredi imkanı sunmaktadır.Fibabanka anında kredi ile 1,35 faiz oranı ile  48 ay’a kadar 20.000 TL kredi kullanabilirsiniz.Kredinin olaylanması durumunda 7 gün içinde krediyi kullanabilirsiniz.Fibabanka anında kredi ile  tutarı en az 1.000 en çok 20.000 TL kredi kullanabilirsiniz.Krediniz onaylanması durumunda kredi tutarı 7/24 anında hesabınıza geçmektedir.

 

TEB Anında Kredi

Türkiye ekonomi bankası tüketicilere sunduğu anında kredi hizmetini pratik kredi adı altında  vermektedir.TEB pratik krediye başvuru sadece sms yoluyla gerçekleşmektedir.Bunun için yapmanız gereken telefonunuzun msj yaz bölümüne T.C kimlik no yazarak 4466’a göndermek.Kredinizin onaylanıp, onaylanmadığı tarafınıza sms yoluyla kısa sürede gönderilecektir. TEB pratik kredi ile en fazla 12.500 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.Kredinizin onaylanıp onaylanmadığı tarafınıza sms yoluyla bildirilecektir.

QNB Finansbank Anında Kredi

QNB Finansbank tüketicilerin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için anında kredi imkanı sunmaktadır.QNB Finansbank anında kredi ile en az 1.000 TL en fazla 35.000 TL krediyi 48 ay vade imkanıyla kullanabilirsiniz.Üstelik kredi notu yüksek olan müşterilerine düşük faiz oranları ile kredi vermektedir.QNB Finansbank anında krediye internet bankacılığı üzerinden başvurabilirsiniz.Başvurunuz onaylanması durumda talep ettiğiniz kredi tutarı hesabınıza tanımlanacaktır.

 

  Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Hesaplama

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:En Düşük Faizli Konut Kredisi Veren Bankalar

 

Odeabank Anında Kredi

Odeabank müşterilerine internet bankacılığı üzerinden acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için anında kredi imkanı sunmaktadır.Odeabank müşterilerine sunduğu anında kredi kampanyasını Nakit Hazır Kredi olarak duyurmuştur.Odeabank nakit hazır kredisinin faiz oranları müşterilerin kredi puanlarına göre değişmektedir.Nakit Hazır Kredi faiz oranları en az  %1,39 en fazla %1,49 ‘dur. Krediniz Onaylanması durumunda Odeabank müşterisi değilseniz en yakın şubeye giderek kredinizi kullanabilirsiniz.Kredi Kullanmaya gittiğinizde yanınızda Nüfus cüzdanı ve aylık net gelirinizin belgesini götürmeniz gerekmektedir.Eğer Odeabank müşterisiyseniz  onaylanan krediniz vadesiz hesabınıza tanımlanır,böylelikle şubeye gitmenize gerek kalmaz.