Nisan 11, 2021

Neo Kart Nedir – Nasıl Alınır ?

akbank neo kart kredi kartı

neo kart nedir- nasil neo kart alınır, akbank neo kart başvurusu

Günümüzde çalışan veya çalışmayan bir çok insanın bankalarla günlük, haftalık veya aylık olarak işlemleri olabilmektedir. Bu işlemleri bankaya gitmek zorunda kalmadan halledebilmenin yöntemleri teknolojinin gelişmesiyle çoğalmıştır.

Bankamatik kartı, kredi kartı, bankacılık internet şubesi gibi alternatifler üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmakta olan Akbank bu bağlamda müşterilerine Neo Kart adı altında farklı avantajlar sunmakta olan bir bankamatik kartı çıkarmıştır. Bu başlıkta neo kart ile ilgili detaylardan bahsedeceğiz.

Neo Nedir? Nasıl Alınır? Sorusuna Alternatif Yanıtlar

NEO bankamatik kartı, Akbank’ın müşterilerine özel olarak sunduğu; içeriğinde pek çok farklı fırsatı da barındıran özel bir bankamatik kartı olarak tanımlanan tanımlanmaktadır.  Bu noktada NEO Kart nedir? Sorusuna pek çok avantajlı fırsatı barından bir bankamatik kartıdır şeklinde yanıtlamak mümkündür. Yurtdışında kullanıma da açık olabilen NEO Kart, ülkemizdeki tüm mağazalardan alışveriş yapılabilmesini de sağlamaktadır.

NEO Kartı diğer bankamatik kartlardan ayıran en temel özellik, bu kartla aynı zamanda internet üzerinden alışverişinde yapılabiliyor olunmasıdır. NEO Kart nedir sorusu kapsamında yanıtı verilen NEO Kartın çeşitleri ve özellikleri:

NEO Business Kartı

Akbank’ın, şirketlere özel olarak tasarladığı bankamatik kartıdır. Bu kartla firmalar, şirket personelinin yurtdışında ya yurtiçindeki tüm harcamalarının takip edilmesi de mümkün olmaktadır.

  Kredi ve Kredi Kartı Borcu Ödenmezse Eve Haciz Gelir mi ?

NEO Private Kartı

Bu kart sahipleri kendilerine özel bir nakit çekim limitlerine sahiptir. Ayrıca alışverişlerde de özel bir limite sahip olmaktadır.

NEO Birebir Kartı

Akbank, bu kartı tüm hesap açan müşterilerine vermektedir.

NEO Ek Kart

Akbank’ta hesabım bulunan müşterilerin çocukları ve eşi için talep edecekleri NEO Ek Kart, ortak bir mevduat hesabına bağlıdır.

Akbank NEO Kart Nasıl Alınır?

NEO Kart nedir sorusu kapsamında yanıtı merak edilen bir diğer konu da NEO Kart’ın nasıl alındığıdır. İşte NEO Kart nasıl alınır? Sorusunun yanıtı:

NEO Kart, tamamıyla Akbank müşterilerine özel olarak geliştirilen bir bankamatik kartı olduğu için, bu karta sahip olmak için Akbank müşterisi olmak gerekmektedir. Akbank üzerinden vadesiz hesap açtığınızda NEO Kart başvurusu yaparsanız, bu çok avantajlı karta sahip olabilirsiniz. Kartın müşterilere özel olarak pek çok farklı avantajı sunuyor olması, müşterilerin kredi notuna bağlıdır. Yine banka yıllardır NEO Kart, kullanan müşterilerine ayrıcalıklı fırsatlar da sunmaktadır.

  Kredi Kartını Nakit Paraya Çevirme

NEO Bankamatik Kartına sahip olmak için;

  • Doğrudan bankanın şubelerinden başvuru yapılabilmektedir
  • Akbank direkt internet hesabı üzerinden kart başvurusu yapılabilmektedir.
  • Akbank’ın resmi müşteri hizmetleri numarası olan; 444 25 25 telefon numarasından başvuru yapılabilmektedir.