A101 Kaçta Açılıyor İşte Açılış,Kapanış Saati

A101 Kaçta Açılıyor İşte Açılış,Kapanış Saati
11 Nisan 2018 tarihinde eklendi.

Bu Sayfada Bulabilecekleriniz

A101 mağazaları 81 ilde vatandaşlara hizmet vermektedir. A101 müşterileri kampanyalı günlerde sabah erken saatlerde mağazanın önüne gelmektedir.Haliyle kaçta açılıyor bildikleri için ürünler tükenmeden alıyorlar. A101 açılış ve kapanış saati her gün aynıdır.

 

A101 mağazaları türkiyenin 81 ili 900 ilçede hizmet vermektedir.Her geçen günde yeni yeni şubeler açarak büyümeye devam etmektedir.Vatandaşlar A 101’in kampanya listesine göre ihtiyacı olan ürün var mı bakıp almaktadır.Kampanyalı ürünler belirli tarihler arasında her mağaza için belli stoklarda satılmaktadır.Bu yüzden kampanyalı ürünleri internet sitesinden takip eden binlerce kişi var.Ürünler kampanyalı sürede daha uygun fiyatlara verildiği için talep de fazla olmaktadır.

 

A 101 mağazaları her gün aynı saat de açılıp aynı saat de kapanmaktadır.

  • Açılış saati 09:00
  • Kapanış saati: 21:00

 

A101 İş Başvurusu

A 101 mağazaları her gün 12 saat hizmet vermektedir.A 101 çok sayıda mağaza açarak ayrıca istihdamı da arttırmaktadır. A101 bünyesinde 40 binden fazla kişi çalışmaktadır.Çalışanların %40’dan fazlası bayan çalışandan oluşmaktadır.A 101 mağazalarında çalışmak isteyenler internet üzerinden iş başvurusunda bulunabilirler. A101 iş başvurusu için Tıklayın

 

A 101 Kampanyalı ürün kataloğunu her kampanya için ayrı ayrı internet sitesinden yayınlamaktadır.Bu ürünleri takip ederek ihtiyacınız doğrultusunda daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.A 101 Tv,cep telefonu,bilgisayar ve fotoğraf makinesi gibi ürünleri de bu kampanyalara dahil ederek satmaktadır.

 

Kampanyalı ürünlerin kataloglarına buradan ulaşabilirsiniz.Beğendiğiniz ve almak istediğiniz bir ürün size en yakın mağazada yoksa temin etmek için  farklı noktalarda ki mağazalara da bakabilirsiniz. A 101 katalog ürünlerine talep çok fazla olduğu için kısa sürede bitmektedir.Bu yüzden A 101 mağazaları sabah 09:00’da açılmakta buna göre erkenden giderek ürünü alabilirsiniz.

 

  İtalya Asgari Ücret

A 101 mağazalarında herhangi bir sorun yaşadığınızda istek,dilek ve şikayetlerinizi 444 4 101 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz.

Etiketler:

A101 Kaçta Açılıyor İşte Açılış,Kapanış Saati Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. metin türksoy dedi ki:

    iş için ardahan posof ilçesinde ve damal ilçesinde bulundum. gerçekten ülkenin çok uzak yerleri. buralarda bile a101 mağaza açmış. adamlar gerçekten çok yayılmş.

  2. Ali dedi ki:

    A101 açılış ve kapanış saatleri her şehirde aynı mı yoksa bölgeden bölgeye değişiyor mu?
    teşekkürler

Sayfa başına git