Mayıs 8, 2021

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Bankalar tüketicilerin taleplerine göre kredi kampanyaları düzenlemektedir.Son zamanlarda bankaların verdiği 3 ay ertelemeli kredi  2018 Yılında tüketiciler tarafından çok tercih edilmektedir.

Bankalar tüketicilere kredi verirken farklı kampanyalarla kredileri cazip hale getirmektedir.Son zamanlarda bu durumla alakalı 3 ay ertelemeli krediler ön plana çıkmaktadır.Tüketiciler acil nakit ihtiyacını kredi çekerken karşılarken geri ödemesini de göz önünde bulundurmalıdır.Eğer parasal açıdan sıkıntılı bir süreç geçiriliyorsa ertelemeli krediler imdada yetişiyor.Ertelemeli kredi çekerek hem nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz hemde sıkıntılı süreci atlattıktan sonra ödeme yapabilirsiniz.

Ertelemeli krediyi her banka vermemektedir.bu yüzden bu konuda hangi bankalar ertelemeli kredi veriyor buna değindik.

 Ertelemeli Kredi 

Ertelemeli kredi her bankadan alınmamaktadır.Ertelemeli kredi veren bankalar QNB Finansbank, Akbank’dır. Bunların dışında maaşını Vakıfbank’dan alan kamu çalışanlarına özel Vakıfbank’ın ertelemeli kredi kampanyası bulunmaktadır.Bu kredi kampanyalarından farklı olarak Denizbank Kredi kartı kullanan müşterilerine 3 ay ertelemeli taksitli nakit avans vermektedir.

 

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

 

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunu şubeden yapan müşterilerine 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunmaktadır.Ertelemeli kredi almak için en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredi talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.Bunun dışında normal kredi başvurusu için 0850 222 0900 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak yada 5030‘a T.C. Kimlik no yazıp göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Gerekli Belgeler

 

 • Nüfus Cüzdanı

 

 • Adres belgesi ( İkametgah belgesi,üzerinize kayıtlı elektirik, su, doğalgaz ve telefona ait son 3 ayı kapsayan bir fatura

 

 • Gelir Belgesi

 

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Akbank’da ertelemeli kredi veren bankalardan birisidir. Akbank müşterileri Akbank telefon bankacılığı yada Akbank Direkt mobil ve internet şubesine girerek ertelemeli kredi başvurusunu gerçekleştirebilir. Akbank müşterisi olmayan tüketiciler en yakı Akbank şubesine giderek ertelemeli kredi başvurusunda bulunabilir.

  Eğitim Kredisi Nedir? Nasıl Alınır? Ne Zaman Ödenmeye Başlanır?

Şubeye giderek kredi talebinde bulunacak tüketicilerden aşağıdaki belgeler istenmektedir.

 • Nüfus cüzdanı veya Ehliyetin aslı ve 1 adet fotokopisi

 

 • Adres Belgesi ( Gerekli görüldüğü durumlarda istenmektedir.)

 

 • Gelir Belgesi

 

 • SGK döküm belgesi ( Özel sektörde çalışan tüketiciler için )

 

Vakıfbank Kamuya Özel Ertelemeli Kredi

Vakıfbank kamuda çalışan ve maaşını Vakıfbank’dan alan müşterilerine ertelemeli kredi vermektedir.Ertelemeli kredinin dışında farklı ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Hem kamu çalışanı hemde maaşınızı Vakıfbank’dan alıyorsanız aşağıdaki ödeme seçenekleri sizleri bekliyor.

 

 • Eşit Taksitli   Kredi

 

 • Artan Taksitli  Kredi

 

 • Azalan Taksitli Kredi

 

 • 3 Ay Ertelemeli Eşit Taksitli Kredi

 

 • 3 Ayda bir ödemeli Eşit Taksitli Kredi

 

Yukarıda yer alan bankaların dışında 3  ertelemeli kredi   kampanyası duyuran banka yok.Kredi başvurusunda bulunmadan önce bankayla irtibata geçerek kredi ödemesini 3 ay sonra başlayabiliyor mu? diye sormakta fayda var. Bu tür kampanyalar talep gördüğü taktirde her banka tarafından uygulanmaktadır.